سرویس سئو کامل

سرویس سئو کامل چیست؟

اگر علاقه مند هستید بدانید سرویس سئو ( بهینه سازی ) کامل وب سایت شامل چه خدماتی است همراه ما شوید:

این سرویس شامل کلیه خدماتی است که به افزایش ترافیک ارگانیک و طبیعی وب سایت شما منجر خواهد شد. در این خدمت ما به جای شما پشت فرمان می نشینیم و شما تنها بهبود روند افزایش ترافیکی وب سایت خود را رصد خواهید کرد.

چرا به این خدمت احتیاج دارید؟

سئو (بهینه سازی ) یک نظم و سازماندهی پیچیده است که نیازمند تست  و آنالیز مداوم است.این که خودتان مستقیما پشت فرمان بنشینید احتمالا زمان بسیاری را از شما اتلاف خواهد کرد و برون سپاری آن به مجموعه های ناکارآمد نیز برای شما بازگشت سرمایه را در پی نخواهد داشت.

در این شرایط ضروری است تا با مجموعه ای کار کنید که دارای توانایی کافی در هنر بهینه سازی است و ما این مهم را برای تجارت شما فراهم خواهیم کرد. بازگشت سرمایه شما همواره یکی از اولویت های ما در وبیکو خواهد بود


بهینه سازی چگونه انجام می شود:

خدمات بهینه سازی ما شش گام خواهد داشت:

۱-بررسی

در گام نخست با استفاده از ابزارهای پیشرفته ی خود به بررسی مشکلات محتوایی و رابط کاربری وب سایت شما خواهیم پرداخت ؛ همچنین استراتژی محتوایی ؛ پروفایل بک لینک شما را آنالیز کرده و رقبای شما را بازخواهیم شناخت. در پایان لیستی از اقدامات لازم آینده تهیه خواهد شد. 

 

۲- رفع مشکلات

پس از بررسی های اولیه تلاش خواهیم کرد تا مشکلات پیدا شده را برطرف کنیم در این راه اولویت با مشکلاتی خواهد بود که میدانیم بیشترین اثرگذاری را در نتیجه خواهد داشت.

 

۳- تحقیق کلمه ای

در این مرحله تمرکز بر یافتن کلمات و عبارات هدف  همچنین ایده های محتوایی خواهد بود. با استفاده ی بیش از ۳۰ تاکتیک مختلف تلاش میکنیم تا به نیازهای محتوایی مخاطبان شما نزدیک تر شویم.

 

۴- توسعه

در این مرحله به تولید محتواهای با ارزش برای تجارت شما خواهیم پرداخت. این قطعات ارزشمند روی وبلاگ شما قرار خواهند گرفت و با تبلیغ روی آن ها تلاش خواهیم کرد تا بک لینک و اشتراک گذاری از طریق شبکه های اجتماعی حاصل کنیم. برخی از این  محتواها شامل راهنما ها ؛ اینفوگرافیک ها ، لینکدانی ها و تکنیک های دیگر خواهد بود.

 

۱- بهینه سازی

برای به دست آوردن ترافیک طبیعی بیشتر می بایست برگه های وب سایت شما بهینه سازی شوند. ما برای هر کلمه کلیدی یک برگه را در نظر خواهیم گرفت زیرا این موثر ترین روش است.

 

۱- تبلیغ و ترویج

تبلیغ فاز نهایی و در واقع نان و کره ی این فرایند خواهد بود. تکنیک های بیشماری را به کار خواهیم گرفت تا لینک سازی قدرتمندی روی سایت شما انجام شود . ما تنها روی لینک های با کیفیت و ارتباط محتوایی  تمرکز خواهیم کرد. این یعنی لینک سازی از طریق وب سایت های واقعی با ترافیک واقعی. با توجه به شناخت ما از عبارت های کلیدی و لینک های دستگیره ای همواره تلاش خواهیم کرد تا از آن سوی بام نیوفتیم و توسط موتورهای جستجو به جرم بیش بهینه شدن در لیست سیاه قرار نگیریم.

 

 

Save

Save


مدت زمان دیدن نتایج چقدر است؟

در تکنیک های بهینه سازی بر مبنای محتوا غالبا نتایج در مدت زمان ۶ ماه تا یکسال نمایان خواهند شد و از ثبات بالاتری نسبت به روش های دیگر برخوردارند.

هزینه ها لازم برای گرفتن خدمات سئو چقدر است؟

هزینه ی اولیه بسته های سرویس کامل بهینه سازی به ازای هر کلمه ۵۰۰ هزارتومان خواهد بود . برای اطلاع از میزان دقیق مبلغ و دوره زمانی با مشاوران ما تماس بگیرید.

همچنین میتوانید با تکمیل فرم زیر یک درخواست تماس مشاوره ثبت کنید تا ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیریم: